Muzea w Polsce - informacje o obiektach i zbiorach, zdjęcia, lokalizacje na mapie, relacje ze zwiedzania, komentarze użytkowników, przewodnicy
  Museo.pl arrow Przewodnicy czwartek, 13.06.2024. (1,0)  
 

Szczecin


Zdjęcie Przewodnicy
Zdzisław Mąka
Zdzisław Mąka (Szczecin)
Przewodnik miejski po Szczecinie

Urodzony w Szczecinie (1951), absolwent Wydziału Elektrycznego Politechniki Szczecińskiej, dr inż. elektryk. Związany z gospodarką morską (Polska Żegluga Morska, Wyższa Szkoła Morska), doświadczenie pedagogiczne. Bardzo dobra, praktyczna znajomość języka angielskiego (używany na codzień od 1994 roku w pracy zawodowej). Przewodnik po Szczecinie z zainteresowaniem, oprócz historii miasta, również gospodarką morską (żegluga, port, stocznie), szkolnictwem wyższym oraz szczególnie historią poczty w Szczecinie. Przygotowany do oprowadzania grup studenckich, osób dorosłych oraz grup mieszanych wiekowo.

polski, angielski

Stanislaw Pilip
Stanislaw Pilip (Szczecin)
przewodnik miejski Szczecinie i terenowy po zachodnim wybrzeżu Polski i Niemiec. Woliński Park Narodowy i Drawieński Park Narodowy

Woliński Park Narodowy i Drawieński Park Narodowy. Szwajcaria Połczyńska. Przyroda i historia. Ze Szczecina lub okolic jeżdżę jako pilot - przewodnik do Berlina, Poczdamu, Drezna i aż na Wyspę Rugię a nawet do Danii i Szwecji. Wyspa Tropikalna, Heide Park, Hansa Park i inne atrakcje w Niemczech są mi bardzo dobrze znane. Mam wieloletnie doświadczenie w oprowadzaniu grup polskich i niemieckojęzycznych.

polski, niemiecki

Justyna Machnik
Justyna Machnik (Szczecin)
przewodnik miejski po Szczecinie

Pokażę wielowątkową urodę Szczecina. Na typowym turystycznym szlaku zabytków i na jego zapleczu. Polecam autorską trasę "Szczecin śladami PRL". Na co dzień pracuję za korporacyjnym biurkiem. A po godzinach: założycielka i prezeska stowarzyszenia POMIEŚCIENOGA, koordynatorka projektu FB/Kamienice Szczecina (trasa Niezwykli szczecinianie i ich kamienice), w latach 2007-2012 dziennikarka Polskiego Radia Szczecin i Szczecin FM. Animatorka wydarzeń kulturalnych. Od 2008 odwiedzam i dokumentuję stare zakłady rzemieślnicze (projekt FB/Usługi Dla Ludności). Uwielbiam platany, chodnikowe płyty granitowe, mozaiki, wzorzyste posadzki.

polski

Agnieszka Wałek
Agnieszka Wałek (Szczecin)
pilot wycieczek, przewodnik miejski po Szczecinie oraz przewodnik terenowy po województwie zachodniopomorskim

Jestem licencjonowanym pilotem wycieczek oraz przewodnikiem turystycznym terenowym po obszarze miasta Szczecin i województwie zachodniopomorskim od 2007 roku. Na co dzień zajmuję się oprowadzaniem grup nie tylko po Szczecinie, ale także województwie zachodniopomorskim. Propozycje wycieczek i spacerów po Szczecinie dopasowuję do każdej grupy oraz osób indywidualnych, które chcą poznać historię i ciekawostki Szczecina oraz Pomorza Zachodniego. Jako pilot wycieczek specjalizuję się w oprowadzaniu wycieczek po Niemczech, Kopenhadze i Malmo. Na życzenie grup układam programy wycieczek i rezerwuję wstępy dla grup w muzeach niemieckich.

polski, niemiecki

Małgorzata Lewandowska (Szczecin)
pilot wycieczek, przewodnik miejski - Szczecin, przewodnik terenowy - woj. zachodniopomorskie

Zapraszam Państwa w najciekawsze zakątki miedzy Odrą a 15 południkiem, czyli na najbardziej zachodnie Pomorze Zachodnie. Jest fascynujące, a ciągle jeszcze tak mało znane. Mamy przepiękne krajobrazy, wspaniałą przyrodę i bogatą, często tajemniczą historię tworzoną przez kilka narodów. Najchętniej pracuję jako przewodnik turystyczny. Obsługuję grupy zorganizowane i turystów indywidualnych. Układam trasy wycieczkowe na życzenie klienta.

polski,

Bogusława Szubińska
Bogusława Szubińska (Szczecin)
Przewodnik miejski po Szczecinie

Jestem licencjonowanym przewodnikiem miejskim po Szczecinie od 2011 roku. Podczas spaceru po centrum miasta pokażę Państwu najciekawsze miejsca w odniesieniu do historii i czasów współczesnych. W planie wycieczki nie zabraknie takich atrakcji jak: Wały Chrobrego, Filiiharmonia, Zamek Książąt Pomorskich, Katedra, Centrum Dialogu Przełomy itp. Moją specjalnością jest także oprowadzanie po wystawach Muzeum Narodowego w Szczecinie,m.in. : "Złoty Wiek Pomorza", "Antyczne korzenie Europy. Szczecińska kolekcja Dohrnów". Dbając o wysoką jakość usług korzystam z profesjonalnego zestawu nagłaśniającego.

polski

Piotr Ostrowski
Piotr Ostrowski (Szczecin)
Przewodnik miejski po Szczecinie, Przewodnik terenowy po Zachodniopomorskim, pilot wycieczek

Jestem przewodnikiem miejskim po Szczecinie. Oprowadzam po autorskich trasach tematycznych lub ogólnie po najciekawszych miejscach w Szczecinie. Proponuję także usługi przewodnickie po terenie województwa Zachodniopomorskiego, zarówno po atrakcjach antropogenicznych jak i przyrodniczych. Wyjeżdżam z grupami również do Berlina, Stralsundu i Poczdamu. Koszt usługi dostosowuję do możliwości grupy. Posiadam duże doświadczenie jako pilot wycieczek.

polski, angielski

««  start « poprzednia 1   następna  » koniec »»

 
 
Strona główna Zgłoś błąd, naruszenie zasadDodaj link do swojej strony
 
Muzea wg miast
  museo.pl  © 2008-2024  Testa Software - witryna na sprzedaż