Muzea w Polsce - informacje o obiektach i zbiorach, zdjęcia, lokalizacje na mapie, relacje ze zwiedzania, komentarze użytkowników, przewodnicy
  Museo.pl arrow Przewodnicy wtorek, 18.02.2020. (0,)  
 

Świnoujście


Zdjęcie Przewodnicy
Wrzesław  Mechło
Wrzesław Mechło (Świnoujście)
przewodnik na Pomorze Zachodnie cz.polska i niemiecka, Niemcy; pilot, instruktor

Nazywam się Wrzesław Mechło i jestem profesjonalnym przewodnikiem po muzeach związanych z rybołówstwem i przyrodą mórz w Polsce i Niemczech.Prowadzę również specjalistyczne wycieczki przyrodnicze i kajakowe po Pomorzu. Jestem autorem książek i przewodników oraz fotografii krajoznawczych.

polski, niemiecki, rosyjski

Zdzisław  Okoniewski
Zdzisław Okoniewski (Świnoujście)
Licencjonowany Zachodniopomorski Przewodnik Turystyczny: terenowy i miejski. Pilot wycieczek.

Instruktor Przewodnictwa PTTK. Zasłużony Przewodnik PTTK. Przewodnictwo po całym Pomorzu Zachodnim, a w szczególności: Szczecin, Świnoujście, Międzyzdroje, Kamień Pomorski, Wolin, Kołobrzeg, Trzebiatów, Woliński Park Narodowy, Kraina 44 Wysp. oraz wiele innych miejscowości i obiektów wybranych przez klienta. Przewodnictwo do Niemiec, a w szczególności: Berlin- Pergamon Muzeum, Poczdam, Hamburg, Lubeka,Stralsund, Greifswald, Peenemunde, Ueckermunde, Torgelow, Cesarskie Kurorty, Wyspa Rugia z Arkoną i Jasmundzkim Parkiem Narodowym oraz wiele innych wybranych obiektów. Pilotaż turystyczny po Polsce, Niemczech i Danii.

polski, niemiecki

««  start « poprzednia 1   następna  » koniec »»

 
 
Strona główna Zgłoś błąd, naruszenie zasadDodaj link do swojej strony
 
Muzea wg miast
  museo.pl  © 2008-2020  Testa Software - witryna na sprzedaż