Muzea w Polsce - informacje o obiektach i zbiorach, zdjęcia, lokalizacje na mapie, relacje ze zwiedzania, komentarze użytkowników, przewodnicy
  Museo.pl arrow Informacje środa, 26.02.2020. (2,0)  
 
Informacje dla użytkowników serwisu Drukuj Email
» (17142, 3.91)   

Serwis oferuje zróżnicowany poziom dostępu w zależności od uprawnień użytkownika.

Użytkownik publiczny - możliwość komentowania artykułów, komentarz użytkownika zostanie umieszczany pod artykułem po uprzedniej wersyfikacji przez redaktora serwisu.

Użytkownik zarejestrowany - po wypełnieniu formularza rejestracyjnego i weryfikacji adresu e-mail użytkownik otrzymuje możliwość przesyłania do serwisu materiałów za pomocą odpowiednich formularzy (dostępnych w menu użytkownika tylko dla zarejestrowanych użytkowników). Nadesłane materiały zostaną umieszczone na stronach serwisu po weryfikacji przez redaktora serwisu.

Redaktor serwisu - po umieszczeniu w serwisie min 20 materiałów możesz zostać redaktorem serwisu. Redaktor może bezpośrednio dodawać artykuły do serwisu oraz weryfikować artykuły i komentarze innych użytkowników.

Szczegółowe informacje dotyczące zasad współpracy zostały zawarte w regulaminie serwisu.

Zachęcamy do publikowania własnych materiałów dotyczących tematyki prezentowanej w serwisie. Dostępnych jest wiele form publikacji, więcej informacji w menu Współpraca.

Jeżeli pytania napisz na adres Ten adres email do muzeum jest ukrywany


Zobacz także

Wyślij materiał
Regulamin serwisu
 
 
 
Strona główna Zgłoś błąd, naruszenie zasadDodaj link do swojej strony
 
Muzea wg miast
  museo.pl  © 2008-2020  Testa Software - witryna na sprzedaż