Muzea w Polsce - informacje o obiektach i zbiorach, zdjęcia, lokalizacje na mapie, relacje ze zwiedzania, komentarze użytkowników, przewodnicy
  Museo.pl arrow Przewodnicy sobota, 15.06.2024. (1,0)  
 

Dom Mikołaja Kopernika


Zdjęcie Przewodnicy
Agnieszka Kowalska
Agnieszka Kowalska (M. Toruń)
Przewodnik miejski

Drogi Turysto! Jestem przewodnikiem po Toruniu. Mieszkam w samym sercu Starówki. Klimat uliczek pachnących piernikami towarzyszy mi od świtu do zmierzchu. Zapraszam na spacer po Toruniu. Posiadam uprawnienia na Chełmno i Ciechocinek

polski

Maria Gunia
Maria Gunia (Toruń)
przewodnik miejski po Toruniu, pilot wycieczek

Toruń - miasto piernikami przesławne, gdzie po raz pierwszy niebo ujrzał ten, który wstrzymał Słońce, ruszył Ziemię - Mikołaj Kopernik. Jestem pełną zapału przewodniczką, która wprowadzi Państwa w historię miasta, pokaże najciekawsze zabytki, uchyli rąbka tajemnicy codziennego życia dawnych mieszkańców Torunia... Oprowadzam zarówno grupy zorganizowane (dziecięce, młodzieżowe, dorosłych) jak i osoby indywidualne. Mogę oprowadzać/pilotować po rosyjsku i angielsku, mam kontakt z przewodnikami mówiącymi po niemiecku. Jestem też przewodnikiem po forcie IV w Toruniu i pilotem wycieczek.

polski, angielski, rosyjski

Beata Przybyłowska
Beata Przybyłowska (Świecie)
pilot wycieczek, przewodnik miejski po Toruniu, przewodnik turystyczny po woj. kujawsko - pomorskim

Witam. Nazywam się Beata Przybyłowska ,od 2008r. prowadzę własną firmę z usługami przewodnika turystycznego i pilota wycieczek (wystawiam rachunki). Oprowadzam w j. polskim i w j. rosyjskim. Moje uprawnienia to: - przewodnik miejski po Toruniu, przewodnik po Twierdzy Toruń Fort IV - przewodnik terenowy po woj. kujawsko - pomorskim ( Chełmno, Bydgoszcz) - pilot wycieczek - przewodnik po rosyjsku w 2010r. otrzymałam WYRÓŻNIENIE od Kujawsko - Pomorskiej Organizacji Turystycznej " za wysoką jakość świadczonych usług turystycznych".

rosyjski, polski

Małgorzata Litkowska
Małgorzata Litkowska (Toruń)
przewodnik po Toruniu, pilot wycieczek

Dlaczego baszta jest krzywa? Czy pod Wisłą jest tajemniczy tunel? Jak smakują toruńskie pierniki? Jeś›li chcielibyś›cie Pań„stwo poznać odpowiedzi na te i inne pytania, poznać‡ zabytki Torunia, jego historię, tajemnice, ciekawostki i legendy, zapraszam na wsp‚ólne zwiedzanie i spacer po najpiękniejszych jego zaką…tkach. Oprowadzam również w j. niemieckim.

polski, niemiecki

Karolina Rucińska
Karolina Rucińska (Toruń)
przewodnik miejski, przewodnik po Forcie IV, pilot wycieczek

Witam serdecznie! Planujesz odwiedzić Gród Kopernika? To gratuluje świetnego wyboru! Toruń to urocze miasto, pełne klimatycznych zakątków i nastrojowych uliczek. Związanych  jest z nim wiele sekretów, tajemnic oraz ciekawostek. Jeśli chcesz je poznać, a także dowiedzieć się czegoś więcej o przepięknych zabytkach i historii miasta, ale w "lekkostrawny" i niezapomniany sposób, zapraszam do zwiedzania! Z przyjemnością podzielę się z Tobą moją wiedzą nie tylko po polsku, ale w razie potrzeby po angielsku czy hiszpańsku.  Jeśli potrzebny Ci przewodnik z niemieckim czy rosyjskim, mój tata chętnie podejmie się tego zadania. Do zobaczenia.

polski, angielski, hiszpański, niemiecki, rosyjski

Karol Rzemykowski
Karol Rzemykowski (Toruń)

Oprowadzamy, doradzamy. Pokazujemy Toruń z każdej strony. Organizujemy pobyt dla klientów indywidualnych, grup szkolnych i turystycznych oraz firm. Proponujemy: - krótkie wycieczki po Toruniu z przewodnikiem (minimum 2 h), dostosowane do Twojego tempa i Twoich zainteresowań, - całodniowy pobyt w Toruniu (zwiedzanie z przewodnikiem + posiłki + wejścia do muzeów/atrakcji), - kilkudniowe wycieczki po Toruniu i okolicy (zwiedzanie z przewodnikiem + noclegi + posiłki + wejścia do muzeów/atrakcji), - weekendy w Toruniu, - rezerwacja posiłków i biletów wstępu, - pomoc przy rezerwacji noclegów w Toruniu i okolicach, - wycieczki poz

angielski, niemiecki, francuski, hiszpański, rosyjski

Monika Młodziankiewicz
Monika Młodziankiewicz (Toruń)
Przewodnik miejski po Toruniu

Uprawnienia przewodnika turystycznego po mieście Toruniu nadane przez Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego Piotra Całbeckiego dn. 18.06.2002 r., Legitymacja nr 317. Jestem przewodnikiem miejskim po TORUNIU od 2002 r., oprowadzam także po CIECHOCINKU i GOLUBIU-DOBRZYNIU (zamek i miasto). Od 24 lutego 2013 r. Uprawnienia przewodnika po Twierdzy Toruń - Fort IV Yorck - Żółkiewski. Dwunastoletnie doświadczenie w oprowadzaniu grup turystycznych: dzieci, młodzieży i dorosłych. Oprowadzam wszystkie grupy wiekowe (przedszkolaków, uczniów szkół podstawowych, gimnazjalistów, licealistów, dorosłych, emerytów i osoby niepełnosprawne)

polski

Ewa Łysiak
Ewa Łysiak (Toruń)
przewodnik turystyczny miejski, pilot wycieczek

Po Toruniu oprowadzam od 2005 r. Przewodnikiem zostałam z zamiłowania, gdyż interesuję się architekturą i sztuką gotycką oraz historią średniowieczną. Swój program dostosowuję do wieku grupy, zainteresowań oraz czasu przeznaczonego na zwiedzanie. Oprócz zabytków starówki, chętnie zaprezentuję też Nowe Miasto, rzadko odwiedzane, choć równie atrakcyjne. Ponadto, oprowadzę wycieczkę po toruńskich muzeach i pomogę w znalezieniu noclegu i posiłku. Serdecznie zapraszam do Torunia zasłużenie promowanego hasłem "Gotyk na dotyk".

polski

««  start « poprzednia 1   następna  » koniec »»

 
 
Strona główna Zgłoś błąd, naruszenie zasadDodaj link do swojej strony
 
Muzea wg miast
  museo.pl  © 2008-2024  Testa Software - witryna na sprzedaż