Muzea w Polsce - informacje o obiektach i zbiorach, zdjęcia, lokalizacje na mapie, relacje ze zwiedzania, komentarze użytkowników, przewodnicy
  Museo.pl arrow Przewodnicy sobota, 15.06.2024. (0,)  
 

Zielona Góra


Zdjęcie Przewodnicy
Irena Diugiewicz (wilno)
przewodnik miejski

Mam na imię Irena, jestem licencjonowanym przewodnikiem . W Roku Milosierdzia Bożego zapraszam do Wilna-miasta Milosierdzia. Oprowadzam grupy, pielgrzymki oraz turystow indywidualnych.

polski, rosyjski

Elżbieta Kaszyńska
Elżbieta Kaszyńska (Zielona Góra)
przewodnik terenowy po województwie lubuskim, pilot wycieczek

Jestem licencjonowanym przewodnikiem terenowym po województwie lubuskim oraz pilotem wycieczek, z zawodu również mgr filologii germańskiej. Należę do Lubuskiego Stowarzyszenia Przewodników Turystycznych. Posiadam doświadczenie w oprowadzaniu grup polskich i niemieckich po różnych zakątkach przepięknej Ziemi Lubuskiej. Jako pilot specjalizuję się w kierunkach: Berlin, Poczdam, Drezno, Szwajcaria Saksońska, Szprewald, Cottbus, Wyspa Tropikalna. Zapraszam do współpracy!

polski, niemiecki

Jarosław Wnorowski
Jarosław Wnorowski (Zielona Góra)
przewodnik lubuski, pilot wycieczek

Witam Państwa ! Oprowadzam od 2003 r. grupy po województwie lubuskim jako przewodnik oraz od 2002 r. specjalizuję się w pilotowaniu wycieczek do Niemiec (Berlin, Poczdam, Drezno, Miśnia, Szwajcaria Saksońska, Wyspa Tropikalna i Szprewald). W Polsce pilotuję grupy po Dolnym Śląsku (w tym szczególnie do Kotliny Jeleniogórskiej i Kłodzkiej), Górnym Śląsku oraz Małopolsce. Jestem dostępny w weekendy oraz święta. Dojeżdżam do miejsca noclegu grupy. Wystawiam także faktury vat. Na co dzień jestem tłumaczem i muzykiem (klarnecistą). Uwielbiam wycieczki piesze i rowerowe.

polski, angielski i niemiecki (wpisy do legitymacji)

««  start « poprzednia 1   następna  » koniec »»

 
 
Strona główna Zgłoś błąd, naruszenie zasadDodaj link do swojej strony
 
Muzea wg miast
  museo.pl  © 2008-2024  Testa Software - witryna na sprzedaż