Muzea w Polsce - informacje o obiektach i zbiorach, zdjęcia, lokalizacje na mapie, relacje ze zwiedzania, komentarze użytkowników, przewodnicy
  Museo.pl arrow Przewodnicy środa, 21.02.2024. (2,0)  
 

Giżycko


Zdjęcie Przewodnicy
Małgorzata Świdzińska (Giżycko)
przewodnik PTTK

Licencjonowana przewodniczka po Warmii i Mazurach. Należy do koła przewodników PTTK w Giżycku. Miłośniczka regionu. Oprowadza przez cały rok grupy szkolne i osoby dorosłe po całym województwie warmińsko  mazurskim. Pomaga w przygotowywaniu tras i programów wycieczek. Posiada doświadczenie w pracy z osobami niepełnosprawnymi i dziećmi.

język polski

Ewa Ostrowska
Ewa Ostrowska (Giżycko)
instruktor przewodnictwa, przewodnik PTTK po Mazurach i Suwalszczyźnie, pilot wycieczek, trener nordic walking

Zapraszam Państwa do skorzystania z mojej oferty jako przewodnika turystycznego i pilota wycieczek. W moim towarzystwie naprawdę poznasz Mazury! Specjalizuję się w oprowadzaniu po Giżycku i okolicach, Wilczym Szańcu w Gierłoży, Świętej Lipce i Reszlu, szlakiem Wielkich Jezior Mazurskich, a także po Suwalszczyźnie. Uprawnienia posiadam od roku 1995. Stale współpracuję z biurami podróży. Chętnie pilotuję wycieczki do Wilna i do innych miast litewskich. Posiadam doświadczenie, szybko nawiązuję dobre kontakty z grupą.

polski

Katarzyna Plichta
Katarzyna Plichta (Giżycko)
Licencjonowany przewodnik po Mazurach i Warmii

Licencjonowany przewodnik turystyczny po Mazurach i Warmii. Jedziesz na Mazury i szukasz przewodnika? Nazywam się Katarzyna Plichta i zapraszam Cię do wspólnego podróżowania po Warmii i Mazurach. Oferuję Ci pomoc w ułożeniu planu wycieczki i w rezerwacjach. Pokażę Ci piękne zakątki Mazur i Warmii, jako przewodnik PTTK opowiem historię tego niesamowitego regionu i pokażę perły architektury. Możemy popłynąć w rejs statkiem lub na wycieczkę pod żaglami. Oprowadzam grupy dzieci i dorosłych. Specjalizuję się w pracy jako przewodnik turystyczny po Giżycku, Mikołajkach, Wilczym Szańcu, Świętej Lipce, Reszlu, Kętrzynie, Mamerkach. Zadzwoń!

polski

««  start « poprzednia 1   następna  » koniec »»

 
 
Strona główna Zgłoś błąd, naruszenie zasadDodaj link do swojej strony
 
Muzea wg miast
  museo.pl  © 2008-2024  Testa Software - witryna na sprzedaż