Muzea w Polsce - informacje o obiektach i zbiorach, zdjęcia, lokalizacje na mapie, relacje ze zwiedzania, komentarze użytkowników, przewodnicy
  Museo.pl arrow Przewodnicy poniedziałek, 27.05.2024. (0,)  
 

Muzeum Narodowe w Szczecinie


Zdjęcie Przewodnicy
Justyna Machnik
Justyna Machnik (Szczecin)
przewodnik miejski po Szczecinie

Pokażę wielowątkową urodę Szczecina. Na typowym turystycznym szlaku zabytków i na jego zapleczu. Polecam autorską trasę "Szczecin śladami PRL". Na co dzień pracuję za korporacyjnym biurkiem. A po godzinach: założycielka i prezeska stowarzyszenia POMIEŚCIENOGA, koordynatorka projektu FB/Kamienice Szczecina (trasa Niezwykli szczecinianie i ich kamienice), w latach 2007-2012 dziennikarka Polskiego Radia Szczecin i Szczecin FM. Animatorka wydarzeń kulturalnych. Od 2008 odwiedzam i dokumentuję stare zakłady rzemieślnicze (projekt FB/Usługi Dla Ludności). Uwielbiam platany, chodnikowe płyty granitowe, mozaiki, wzorzyste posadzki.

polski

Bogusława Szubińska
Bogusława Szubińska (Szczecin)
Przewodnik miejski po Szczecinie

Jestem licencjonowanym przewodnikiem miejskim po Szczecinie od 2011 roku. Podczas spaceru po centrum miasta pokażę Państwu najciekawsze miejsca w odniesieniu do historii i czasów współczesnych. W planie wycieczki nie zabraknie takich atrakcji jak: Wały Chrobrego, Filiiharmonia, Zamek Książąt Pomorskich, Katedra, Centrum Dialogu Przełomy itp. Moją specjalnością jest także oprowadzanie po wystawach Muzeum Narodowego w Szczecinie,m.in. : "Złoty Wiek Pomorza", "Antyczne korzenie Europy. Szczecińska kolekcja Dohrnów". Dbając o wysoką jakość usług korzystam z profesjonalnego zestawu nagłaśniającego.

polski

Piotr Ostrowski
Piotr Ostrowski (Szczecin)
Przewodnik miejski po Szczecinie, Przewodnik terenowy po Zachodniopomorskim, pilot wycieczek

Jestem przewodnikiem miejskim po Szczecinie. Oprowadzam po autorskich trasach tematycznych lub ogólnie po najciekawszych miejscach w Szczecinie. Proponuję także usługi przewodnickie po terenie województwa Zachodniopomorskiego, zarówno po atrakcjach antropogenicznych jak i przyrodniczych. Wyjeżdżam z grupami również do Berlina, Stralsundu i Poczdamu. Koszt usługi dostosowuję do możliwości grupy. Posiadam duże doświadczenie jako pilot wycieczek.

polski, angielski

««  start « poprzednia 1   następna  » koniec »»

 
 
Strona główna Zgłoś błąd, naruszenie zasadDodaj link do swojej strony
 
Muzea wg miast
  museo.pl  © 2008-2024  Testa Software - witryna na sprzedaż