Muzea w Polsce - informacje o obiektach i zbiorach, zdjęcia, lokalizacje na mapie, relacje ze zwiedzania, komentarze użytkowników, przewodnicy
  Museo.pl arrow Przewodnicy środa, 21.02.2024. (0,)  
 

Słupsk


Zdjęcie Przewodnicy
Anetta Olszamowska
Anetta Olszamowska (Słupsk)
przewodnik terenowy

Witam. Posiadam uprawnienia przewodnika terenowego w powiecie słupskim i lęborskim, czyli w praktyce Słowiński Park Narodowy,Park Krajobrazowy Doliny Słupi, Ustka, Słupsk i okolice. Jeśli chcą państwo udać się na rajd pieszy po "polskiej Saharze", poznać życie słowińców w Klukach czy zwiedzić rezydencje kanclerza Bismarcka w Warcinie to zapraszam do współpracy ;-)

polski

Marcin Wirkus
Marcin Wirkus (Słupsk)
powiat słupski, lęborski

Serdecznie zapraszam na poznanie wybrzeża słowińskiego. Poznaj urocze miejsca położone nad Morzem Bałtyckim, szczególnie warto poznać uroki jednego z dwóch nadmorskich parków narodowych, światowego rezerwatu Biosfery UNESCO czyli Słowińskiego Parku Narodowego. Poznaj historię miejsc, historię ludzi mieszkających tu teraz i dawniej np. Słowińców w Muzeum Wsi Słowińskiej w Klukach. Zobacz miejsca nie poznane i te na nowo odkrywane.

Wojciech Soroka
Wojciech Soroka (Słupsk)
przewodnik terenowy

Od 20 lat jestem przewodnikiem terenowym i pilotem. Moja bardzo dobra znajomość języka niemieckiego pozwala mi pracować przede wszystkim z klientem indywidualnym jak i grupami gości z niemieckojęzycznego obszaru językowego. Dla moich klientów dostępny jestem przez cały rok. Obszary, które obsługuję to województwa zachodniopomorskie, pomorskie, warmińsko-mazurskie, dolnośląskie. Turystów z Polski zapraszam natomiast na zwiedzanie stolicy Niemiec - Berlina lub na Tropical Island.

polski, niemiecki

Jolanta Bajorska
Jolanta Bajorska (Ustka- Przewłoka)
przewodnik terenowy po pow.słupskim i lęborskim

Zapraszam do skorzystania z mojej oferty przewodnika terenowego po powiecie słupskim i lęborskim. Oferta obejmuje: Muzeum Pomorza Środkowego w Słupsku, Młyn Zamkowy, Zabytki i atrakcje turystyczne Słupska Muzealna Zagroda Albrechta w Swołowie, Militarne i turystyczne atrakcje Ustki, Muzeum ziemi usteckiej. Muzeum chleba, Piracka historia Rowów, Słowiński Park Narodowy z ruchomymi wydmami, Muzeum Wsi Słowińskiej w Klukach, Śladami elektrowni wodnych i inne wg zainteresowań.

polski

Rafał Foltyn
Rafał Foltyn (Słupsk)
przewodnik muzealny

Od 7 lat jestem przewodnikiem muzealnym w Słupsku (muzeum / kompleks zamkowy), oprowadzam wycieczki turystów, grupy szkolne, osoby zwiedzające indywidualnie, dostosowując przy tym wiadomości do każdej grupy wiekowej. Największym zainteresowaniem cieszą się jednak "żywe" lekcje muzealne na temat historii Pomorza połączone ze zwiedzaniem. Chętnie opowiadam o przeszłości Pomorza na tle dziejów Polski, dzielę się mniej znanymi ciekawostkami historycznymi, staram się uatrakcyjniać tradycyjne zwiedzanie muzeum korzystając z prywatnych pomocy edukacyjnych. Mogę przygotować spotkanie na temat dowolnej epoki historycznej i miejsca na Pomorzu.

polski

««  start « poprzednia 1   następna  » koniec »»

 
 
Strona główna Zgłoś błąd, naruszenie zasadDodaj link do swojej strony
 
Muzea wg miast
  museo.pl  © 2008-2024  Testa Software - witryna na sprzedaż