Muzea w Polsce - informacje o obiektach i zbiorach, zdjęcia, lokalizacje na mapie, relacje ze zwiedzania, komentarze użytkowników, przewodnicy
  Museo.pl arrow Przewodnicy czwartek, 13.06.2024. (1,0)  
 

Muzeum Pomorza Środkowego w Słupsku


Zdjęcie Przewodnicy
Wojciech Soroka
Wojciech Soroka (Słupsk)
przewodnik terenowy

Od 20 lat jestem przewodnikiem terenowym i pilotem. Moja bardzo dobra znajomość języka niemieckiego pozwala mi pracować przede wszystkim z klientem indywidualnym jak i grupami gości z niemieckojęzycznego obszaru językowego. Dla moich klientów dostępny jestem przez cały rok. Obszary, które obsługuję to województwa zachodniopomorskie, pomorskie, warmińsko-mazurskie, dolnośląskie. Turystów z Polski zapraszam natomiast na zwiedzanie stolicy Niemiec - Berlina lub na Tropical Island.

polski, niemiecki

Rafał Foltyn
Rafał Foltyn (Słupsk)
przewodnik muzealny

Od 7 lat jestem przewodnikiem muzealnym w Słupsku (muzeum / kompleks zamkowy), oprowadzam wycieczki turystów, grupy szkolne, osoby zwiedzające indywidualnie, dostosowując przy tym wiadomości do każdej grupy wiekowej. Największym zainteresowaniem cieszą się jednak "żywe" lekcje muzealne na temat historii Pomorza połączone ze zwiedzaniem. Chętnie opowiadam o przeszłości Pomorza na tle dziejów Polski, dzielę się mniej znanymi ciekawostkami historycznymi, staram się uatrakcyjniać tradycyjne zwiedzanie muzeum korzystając z prywatnych pomocy edukacyjnych. Mogę przygotować spotkanie na temat dowolnej epoki historycznej i miejsca na Pomorzu.

polski

««  start « poprzednia 1   następna  » koniec »»

 
 
Strona główna Zgłoś błąd, naruszenie zasadDodaj link do swojej strony
 
Muzea wg miast
  museo.pl  © 2008-2024  Testa Software - witryna na sprzedaż