Muzea w Polsce - informacje o obiektach i zbiorach, zdjęcia, lokalizacje na mapie, relacje ze zwiedzania, komentarze użytkowników, przewodnicy
  Museo.pl arrow Przewodnicy sobota, 15.06.2024. (1,0)  
 

Muzeum Kanału Augustowskiego


Zdjęcie Przewodnicy
Bogdan Grochowski
Bogdan Grochowski (Augustów)
przewodnik terenowy, pilot wycieczek

Od kilku lat posiadam uprawnienia przewodnika terenowego po województwie podlaskim. Zapraszam na wycieczki po ziemi augustowsko - sejneńsko - suwalskiej, szlakiem Jana Pawła II, rejsy statkami po Kanale Augustowskim, do sanktuarium maryjnego w Studzienicznej i Sejnach, Pokamedulskiego Zespołu Klasztornego w Wigrach, a także wycieczki edukacyjne po Wigierskim Parku Narodowym i Suwalskim Parku Krajobrazowym. Posiadam również licencję pilota. Pilotuję wycieczki krajowe oraz zagraniczne na Litwę.

polski

Bogdan Łukaszewicz
Bogdan Łukaszewicz (Augustów)
przewodnik, pilot

W branży turystycznej pracuję 25 lat. Mam duże doświadczenie w pracy bezpośredniej z turystami indywidualnymi oraz z grupami zorganizowanymi. Jestem licencjonowanym pilotem wycieczek (Polska, Litwa, Łotwa, Estonia, Rosja) oraz przewodnikiem terenowym po województwie podlaskim, a także animatorem w zakresie turystyki i rekreacji. Szczególnie gorąco zapraszam do zwiedzania Pojezierza Suwalsko - Augustowskiego. Chętnie pomogę przygotować program wycieczki, kosztorys. Zarezerwuję noclegi, zamówię posiłki, rejsy statkami, gondolami, spływ kajakowy, biesiadę itp.

polski, rosyjski

««  start « poprzednia 1   następna  » koniec »»

 
 
Strona główna Zgłoś błąd, naruszenie zasadDodaj link do swojej strony
 
Muzea wg miast
  museo.pl  © 2008-2024  Testa Software - witryna na sprzedaż