Muzea w Polsce - informacje o obiektach i zbiorach, zdjęcia, lokalizacje na mapie, relacje ze zwiedzania, komentarze użytkowników, przewodnicy
  Museo.pl arrow Przewodnicy sobota, 15.06.2024. (2,0)  
 

Suwałki


Zdjęcie Przewodnicy
Alina Waluczko
Alina Waluczko (Wilno)
licencjonowany przewodnik po Wilnie, Trokach i Kownie

Jestem licencjonowanym przewodnikiem po Wilnie, Trokach i Kownie. Bardzo chętnie oprowadzę osoby indywidualne oraz grupy zorganizowane po starówce, pokaże najpiękniejsze miejsca w stolicy. - Rezerwuję noclegi - Zamawiam posiłki - Organizuję wieczorki integracyjne z muzyką na żywo Zapraszam do współpracy i wspólnego zwiedzania!!!

polski

Halina Gulbinowicz (Wilno)
przewodnik miejski

Jestem przewodnikiem miejskim po Wilnie i okolicach.Z przyjemnoscia pokaze zainteresowanym najpiekniejsze zabytki Wilna,Trok,Kowna.Pracuje z grupami oraz turystami indywidualnymi.Opracuje trase turystyczna zgodnie z zyczeniami klienta.

polski,rosyjski

Marta Smolińska
Marta Smolińska (Półkoty)
przewodnik terenowy po województwie podlaskim

Nieustannie włóczę się po ścieżkach Puszczy Augustowskiej z aparatem, nurkuję w okolicznych jeziorach (również w najgłębszym j.Hańcza), podziwiam piękno Suwalskiego Parku Krajobrazowego z góry jako pilot szybowcowy. Suwalszczyzna zachwyca mnie nieustannie, inspiruje... Ten zachwyt, poparty wiedzą historyczną i przyrodniczą, przekazuję innym. Zapraszam na wspólną wędrówkę po szlakach Suwalszczyzny. Przemierzam tą niezwykłą krainę o każdej porze roku z wycieczkami, indywidualnymi wędrowcami, niewielkimi grupami pasjonatów - pojazdami, pieszo, w kajaku, na nartach, rowerach. Służę także dobrą radą i pomocą w organizacji wypoczynku.

polski, angielski

Halina Buber (Wilno)
Licencija przewodnika

Serdecznie zapraszam Państwa do Wilna, kolebki polskiej kultury. Zorganizuję Państwu wycieczkę po Wilnie, Trokach i innych ciekawych miejscach na Litwie. Oferuję pomoc w rezerwacji noclegów,wyżywienia i ułożeniu programu. Korzystając z moich usług możecie być Państwo pewni, że zostaniecie obsłużeni profesjonalnie, a spotkanie z Wilnem będzie niezapomnianą przygodą!

Polski,Rosyjski,LItewski

Andrzej Adam Walukiewicz (Suwałki)
Przewodnik terenowy, Licencjonowany przewodnik po Litwie, pilot wycieczek

Jestem przewodnikiem terenowym po ziemi augustowskiej, sejneńskiej i suwalskiej oraz po Litwie od ponad 10 lat oprowadzam i organizuję wycieczki, spływy kajakowe, imprezy integracyjne. Od ponad 20 lat jestem pilotem wycieczek. Prowadzę własne biuro podróży z nastawieniem na Europę Wschodnią.

polski, rosyjski

Bogdan Grochowski
Bogdan Grochowski (Augustów)
przewodnik terenowy, pilot wycieczek

Od kilku lat posiadam uprawnienia przewodnika terenowego po województwie podlaskim. Zapraszam na wycieczki po ziemi augustowsko - sejneńsko - suwalskiej, szlakiem Jana Pawła II, rejsy statkami po Kanale Augustowskim, do sanktuarium maryjnego w Studzienicznej i Sejnach, Pokamedulskiego Zespołu Klasztornego w Wigrach, a także wycieczki edukacyjne po Wigierskim Parku Narodowym i Suwalskim Parku Krajobrazowym. Posiadam również licencję pilota. Pilotuję wycieczki krajowe oraz zagraniczne na Litwę.

polski

Bogdan Łukaszewicz
Bogdan Łukaszewicz (Augustów)
przewodnik, pilot

W branży turystycznej pracuję 25 lat. Mam duże doświadczenie w pracy bezpośredniej z turystami indywidualnymi oraz z grupami zorganizowanymi. Jestem licencjonowanym pilotem wycieczek (Polska, Litwa, Łotwa, Estonia, Rosja) oraz przewodnikiem terenowym po województwie podlaskim, a także animatorem w zakresie turystyki i rekreacji. Szczególnie gorąco zapraszam do zwiedzania Pojezierza Suwalsko - Augustowskiego. Chętnie pomogę przygotować program wycieczki, kosztorys. Zarezerwuję noclegi, zamówię posiłki, rejsy statkami, gondolami, spływ kajakowy, biesiadę itp.

polski, rosyjski

««  start « poprzednia 1   następna  » koniec »»

 
 
Strona główna Zgłoś błąd, naruszenie zasadDodaj link do swojej strony
 
Muzea wg miast
  museo.pl  © 2008-2024  Testa Software - witryna na sprzedaż