Muzea w Polsce - informacje o obiektach i zbiorach, zdjęcia, lokalizacje na mapie, relacje ze zwiedzania, komentarze użytkowników, przewodnicy
  Museo.pl arrow Przewodnicy czwartek, 13.06.2024. (1,0)  
 

Muzeum Wigier


Zdjęcie Przewodnicy
Marta Smolińska
Marta Smolińska (Półkoty)
przewodnik terenowy po województwie podlaskim

Nieustannie włóczę się po ścieżkach Puszczy Augustowskiej z aparatem, nurkuję w okolicznych jeziorach (również w najgłębszym j.Hańcza), podziwiam piękno Suwalskiego Parku Krajobrazowego z góry jako pilot szybowcowy. Suwalszczyzna zachwyca mnie nieustannie, inspiruje... Ten zachwyt, poparty wiedzą historyczną i przyrodniczą, przekazuję innym. Zapraszam na wspólną wędrówkę po szlakach Suwalszczyzny. Przemierzam tą niezwykłą krainę o każdej porze roku z wycieczkami, indywidualnymi wędrowcami, niewielkimi grupami pasjonatów - pojazdami, pieszo, w kajaku, na nartach, rowerach. Służę także dobrą radą i pomocą w organizacji wypoczynku.

polski, angielski

Andrzej Adam Walukiewicz (Suwałki)
Przewodnik terenowy, Licencjonowany przewodnik po Litwie, pilot wycieczek

Jestem przewodnikiem terenowym po ziemi augustowskiej, sejneńskiej i suwalskiej oraz po Litwie od ponad 10 lat oprowadzam i organizuję wycieczki, spływy kajakowe, imprezy integracyjne. Od ponad 20 lat jestem pilotem wycieczek. Prowadzę własne biuro podróży z nastawieniem na Europę Wschodnią.

polski, rosyjski

««  start « poprzednia 1   następna  » koniec »»

 
 
Strona główna Zgłoś błąd, naruszenie zasadDodaj link do swojej strony
 
Muzea wg miast
  museo.pl  © 2008-2024  Testa Software - witryna na sprzedaż