Muzea w Polsce - informacje o obiektach i zbiorach, zdjęcia, lokalizacje na mapie, relacje ze zwiedzania, komentarze użytkowników, przewodnicy
  Museo.pl arrow Przewodnicy niedziela, 19.05.2024. (1,0)  
 

Muzeum Rybołówstwa Morskiego w Świnoujściu


Zdjęcie Przewodnicy
Michał Faligowski
Michał Faligowski (Świnoujście)
Przewodnik terenowy (woj. zachodniopomorskie) i miejski (Szczecin); pilot

Prowadzę wycieczki w języku niemieckim po Pomorzu Zachodnim, ze szczególnym uwzględnieniem Wysp Uznam i Wolin (po obu stronach granicy) oraz Szczecina i Kołobrzegu. Mam uprawnienia na oprowadzanie gości również w Niemczech po Pomorzu Zaodrzańskim. Ponieważ posiadam również licencję organizatora turystyki, jestem w stanie przygotować całą imprezę turystyczną, wraz z wszelkimi usługami dodatkowymi, typu: noclegi, wyżywienie, transport (bus, statek), loty balonem, wycieczki rowerowe, piesze, jachtami, kajakami, konno, wieczory rycerskie z muzyką z epoki, folklor, podpatrywanie ptaków, itp.

niemiecki, polski

Zdzisław  Okoniewski
Zdzisław Okoniewski (Świnoujście)
Licencjonowany Zachodniopomorski Przewodnik Turystyczny: terenowy i miejski. Pilot wycieczek.

Instruktor Przewodnictwa PTTK. Zasłużony Przewodnik PTTK. Przewodnictwo po całym Pomorzu Zachodnim, a w szczególności: Szczecin, Świnoujście, Międzyzdroje, Kamień Pomorski, Wolin, Kołobrzeg, Trzebiatów, Woliński Park Narodowy, Kraina 44 Wysp. oraz wiele innych miejscowości i obiektów wybranych przez klienta. Przewodnictwo do Niemiec, a w szczególności: Berlin- Pergamon Muzeum, Poczdam, Hamburg, Lubeka,Stralsund, Greifswald, Peenemunde, Ueckermunde, Torgelow, Cesarskie Kurorty, Wyspa Rugia z Arkoną i Jasmundzkim Parkiem Narodowym oraz wiele innych wybranych obiektów. Pilotaż turystyczny po Polsce, Niemczech i Danii.

polski, niemiecki

Wrzesław  Mechło
Wrzesław Mechło (Świnoujście)
przewodnik na Pomorze Zachodnie cz.polska i niemiecka, Niemcy; pilot, instruktor

Nazywam się Wrzesław Mechło i jestem profesjonalnym przewodnikiem po muzeach związanych z rybołówstwem i przyrodą mórz w Polsce i Niemczech.Prowadzę również specjalistyczne wycieczki przyrodnicze i kajakowe po Pomorzu. Jestem autorem książek i przewodników oraz fotografii krajoznawczych.

polski, niemiecki, rosyjski

««  start « poprzednia 1   następna  » koniec »»

 
 
Strona główna Zgłoś błąd, naruszenie zasadDodaj link do swojej strony
 
Muzea wg miast
  museo.pl  © 2008-2024  Testa Software - witryna na sprzedaż